Tatilsepeti’nden, Vizesiz Yurt Dışı Turları

İndirimli fiyatlar, uygun bütçeli oda seçenekleri ve dahası kampanyalar ile düşlediğiniz tatili sunan turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, vizesiz yurt dışı seyahati yapmak isteyen misafirlerine Balkan ülkelerinden Maldivler’e, birbirinden eşsiz fırsatlar sunuyor. 

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, seyahat etmek ve dinlenmek isteyen misafirlerini, avantajlı fırsatlarıyla keyifli bir yurt dışı tatiline davet ediyor. Masmavi denizi ve bembeyaz kumlarıyla Maldivler’den, kültür ve tarih bakımından içerisinde eşsiz hikayeler barındıran Balkan ülkelerine kadar, birbirinden farklı alternatifler sunan Tatilsepeti, 2021 vizesiz yurt dışı turu fiyatları hakkındaki detayları açıkladı. 

TARİHİ VE KÜLTÜREL BİR SEYAHAT: BALKAN TURU
Yurt dışı turları içinde en çok talep gören turlardan biri olan Balkan turu Sırbistan, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Macaristan, Romanya şeklinde sıralanarak tüm Balkan ülkelerini kapsıyor. Balkan ülkelerinin tarihi, kültürel ve doğal hazinelerini keşfetmek ve keyifli bir seyahat geçirmek için https://www.tatilsepeti.com/balkan-turlari linkini ziyaret edebilirsiniz.

BEMBEYAZ KUMLARDA KÜÇÜK BİR MOLA
Hint Okyanusu'nda 1192 adadan ve 26 takım adadan oluşan Maldivler’in masmavi berrak denizi, bembeyaz kumsalları ve hiç kaybolmayan güneşli havası da yurt dışı seyahat tercihlerinizden biri olabilir. Vizesiz ülkeler arasında bulunan Maldivler, özellikle balayı çiftleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Eşsiz doğasının yanı sıra, doğayla iç içe romantik lüks otelleri, inci gibi parlayan kumsallarının taçlandırdığı bembeyaz okyanusu sayesinde hem doğanın huzurunu tadacak hem de onlarca adanın birbirinden farklı güzelliğini keşfedebileceksiniz. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/maldivler-turlari linkini ziyaret edebilirsiniz.

Avantajlı seçenekleriyle kusursuz bir tatil geçirmenize olanak sağlayacak bir diğer alternatif ise, Dubai. Dubai’nin büyülü coğrafyasını keşfetmek ve unutamayacağınız bir tatil yaşamak istiyorsanız, hemen şimdi Tatilsepeti.com avantajlarından yararlanabilir ve kendinize çok değerli bir armağan verebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/dubai-turlari linkini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Tatilsepeti hakkında: 
Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi - sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi - yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır.

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.
 

Leaver your comment