Koçdigital’den Veri ve İleri Analitik İçin Eğitim Atağı!

KoçDigital, nitelikli insan gücü yetiştirme vizyonu ile iş dünyasına hizmet etmeye devam ediyor. Şirket bünyesindeki KoçDigital Academy; Boston Consulting Group, Koç Üniversitesi akademisyenleri ve KoçDigital uzmanları tarafından oluşturulan programla veri analitiği alanında derinleşmek isteyen sektör ve departman bağımsız tüm profesyonellere yönelik eğitim veriyor. 

Bugüne kadar bu alanda 130 mezun veren KoçDigital Academy’nin İş Dünyası için Veri ve Analitik (Data & Analytics for Business) ismini taşıyan programı için son başvuru tarihi 1 Kasım 2021.

Veriden değer üretmeyi hedefleyen kurumların çözüm ortağı KoçDigital’in sektör bağımsız tüm profesyoneller için hazırladığı KoçDigital Academy “İş Dünyası için Veri ve Analitik (Data & Analytics for Business) Programı”nın yeni dönemi 8 Kasım Pazartesi günü başlıyor. 

KoçDigital, Boston Consulting Group (BCG) ve Koç Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen program, veriye odaklı çalışmak isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlandı. 
Online olarak gerçekleşecek programa katılım için kayıtlar 1 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. 

Üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından bilgi teknolojilerine kadar kurumların tüm iş süreçlerinde veriden değer yaratmak isteyen her profesyonelin katılabileceği KoçDigital Academy “İş Dünyası için Veri ve Analitik (Data & Analytics for Business Programı)”ndan bugüne kadar 130 iş insanı mezun oldu. 

DENEYİM ODAKLI EĞİTİM
Program, ileri analitik, büyük veri, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi ileri teknolojileri günümüzün gelişen yeni iş modelleriyle entegre ederek sektör deneyimli mentorler eşliğinde proje deneyimi odaklı bir eğitim modeli sunuyor.
BCG’nin dünya çapındaki farklı sektörlerden gerçek iş deneyimlerinin yanı sıra KoçDigital’in kapsamlı iş pratikleri ile zenginleştirilen program, ülkemizin saygın eğitim kurumlarından Koç Üniversitesi’nin akademisyenleri ve müfredatıyla destekleniyor. Pandemi şartlarında online olarak gerçekleşen program, esnek uygulamasıyla profesyonellerin eğitime ayırdıkları zamanı daha verimli kullanma ve “iş içinde pratik yapma” avantajı da sunuyor.
Programa kendi iş alanlarında gelişmiş analitik ve yapay zeka çözümlerini kullanan, giderek büyüyen veri yönetimi, analizi ve ilgili diğer BT ekipleriyle çalışma ihtiyacı duyan sektör bağımsız tüm iş profesyonelleri katılabiliyor. 
Program hakkında bilgi için, info@kocdigital.com e-posta adresinden bilgi talep edilebilir. 

•    Sektörün ihtiyaç duyduğu genç yeteneklere yönelik eğitim programlarıyla dikkat çeken KoçDigital Academy, geçen yıl “KoçDigital Data Scientist Genç Yetenek Programı”nı hayata geçirdi. KoçDigital ve Koç Üniversitesi işbirliği ile altı ay süren bu programı tamamlayanlar Koç Üniversitesi tarafından akredite edilen başarı sertifikasını aldılar. Koç Üniversitesi akademisyenleri ve KoçDigital veri uzmanları tarafından çevrimiçi verilen bu eğitimlerde her aday konusunda uzman bir mentor ile birebir ve part time çalışabiliyor. 
 

Leaver your comment